Przejdź do treści

Usługi dźwigowe mobilnym żurawiem wieżowym na Targówku

  dźwig wieżowy kołowy

  Mobilne żurawie wieżowe cieszą się coraz większym zaufaniem klientów, którzy chcą zlecić profesjonalne usługi dźwigowe. Na terenie Warszawy, Pruszkowa, Piaseczna i okolicznych miejscowości województwa mazowieckiego można spotkać nasze mobilne dźwigi wieżowe, które realizują różnorodne prace. Niedawno nasz żuraw SPIERINGS wykonywał pracę na warszawskim Targówku, przy ulicy św. Wincentego.

  Zadanie do wykonania

  Nasz klient postawił przed nami zadanie w postaci transportu dużej masy ładunku na dach nowo powstałego budynku na osiedlu „Nowy Targówek”. Do tego zadania wybrano mobilny żuraw wieżowy SPIERINGS AT6 o zasięgu 60 metrów. Wspólnie ze zleceniodawcą ustaliliśmy, że będzie to najlepsze możliwe rozwiązanie, które zapewni sprawny przebieg prac, wysoki ich poziom, a także oszczędność czasu i pieniędzy. Usługi dźwigowe wykonane z pomocą tego modelu przebiegły zgodnie z oczekiwaniami, zapewniając klientowi pełną satysfakcję ze współpracy z naszą firmą.

  Dlaczego mobilny żuraw wieżowy?

  Wynajem dźwigów mobilnych wieżowych to bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ w wielu przypadkach przewyższają one swoimi właściwościami dźwigi samojezdne teleskopowe i żurawie wieżowe. Przede wszystkim mobilny dźwig wieżowy można przygotować do pracy w zaledwie 20-30 minut, co umożliwia szybkie rozpoczęcie prac, krótko po przyjeździe na miejsce realizacji usług. Obsługą maszyny zajmuje się wyłącznie jej operator – nie potrzeba dodatkowych osób do montażu wieży żurawia, ani dodatkowych pojazdów do transportu. Nowoczesne mobilne żurawie wieżowe umożliwiają również pracę wieczorem czy w nocy, ponieważ są dodatkowo wyposażone w oświetlenie na wysięgniku.

  Chcąc wynająć mobilne żurawie wieżowe w Piasecznie, Pruszkowie, Warszawie, Otwocku, Mińsku Mazowieckim, Lesznie, Ożarowie czy Grodzisku Mazowieckim wystarczy się z nami skontaktować i ustalić termin oraz miejsce realizacji prac.

  Oferujemy usługi dźwigowe z zastosowaniem samochodowych żurawi wieżowych w całej Polsce i jesteśmy otwarci na współpracę!

  mobilne żurawie wieżowe