Przejdź do treści

O firmie

O firmie Dźwigi i Podnośniki Krzysztof Kujawa

W świecie usług dźwigowych istniejemy od 1989 roku. Swoją działalność rozpoczęliśmy w Warszawie, gdzie realizując różnorodne zlecenia zdobywaliśmy doświadczenie i wiedzę, które pozwoliły na rozwój działalności. Od kilku lat oferujemy wynajem dźwigów i usługi dźwigowe również w Pruszkowie i Piasecznie, a także w całym województwie mazowieckim. Jesteśmy otwarci na współpracę przy dużych zleceniach z firmami i klientami indywidualnymi z całej Polski.

Chętnie podejmujemy się realizacji zleceń niestandardowych i wymagających nieszablonowego działania. Nie boimy się wyzwań! Zlecenia, które pozornie wydają się niemożliwe do zrealizowania, wykonujemy z satysfakcją i ogromną przyjemnością. Nasze dźwigi samojezdne są w stanie sprostać każdemu wyzwaniu, a doświadczeni i wykwalifikowani operatorzy dźwigów to gwarancja bezpiecznego i sprawnego realizowania usług.

Do naszych największych atutów można zaliczyć szerokie doświadczenie, niezawodność, terminowość, podmiotowe podejście do każdego zleceniodawcy czy naprawdę przystępne ceny. Wynajmowane dźwigi znamy jak własną kieszeń, dlatego zawsze jesteśmy w stanie pomóc klientowi w wyborze najlepszych rozwiązań. Satysfakcja klienta jest dla nas kluczowa.

Wynajem dźwigów i dźwigi samojezdne dla pracowników naszej firmy to nie tylko praca, ale również pasja, którą rozwijamy i której poświęcamy każdą chwilę. Z nami nie muszą się Państwo obawiać o efekt końcowy zleconych prac dźwigowych!

Naszym klientom oferujemy dźwigi samojezdne, wynajem dźwigów i wynajem ładowarek teleskopowych. Usługi realizujemy w miastach: Warszawa, Pruszków i Piaseczno, a także w obrębie województwa mazowieckiego.

 

Warto nam zaufać i powierzyć realizację usług dźwigowych!