Przejdź do treści

Dźwigi samojezdne – zastosowanie w branży… reklamowej!

  dźwigi samojezdne

  Dźwigi i żurawie samojezdne znajdują swoje zastosowanie nie tylko w branży budowlanej. Nasza firma, oferując usługi dźwigowe w Warszawie i okolicach, wielokrotnie zapewniała dźwigi do prac w branży reklamowej. Może nie w sposób dosłowny, ponieważ nasze żurawie nie występowały w reklamach, ale zapewniały montaż reklam w różnych lokalizacjach, m.in. w Warszawie, Otwocku, Lesznie, Mińsku Mazowieckim, Pruszkowie czy Piasecznie.

  Praca dźwigów w branży reklamowej

  Żurawie samojezdne znakomicie sprawdzają się przy takich zadaniach jak montaż czy demontaż pylonów reklamowych, billboardów czy neonów reklamowych na wysokości. Duży udźwig maszyny pozwala na bezproblemowe podniesienie i przeniesienie elementów konstrukcyjnych billboardu czy pylonu – to żaden problem. Pod okiem doświadczonego operatora, który obsługuje żurawie i dźwigi samochodowe, prace montażowe przebiegają szybko, sprawnie i bezpiecznie.

  Dzisiaj reklama to podstawa, dlatego firmy, które oferują wynajem dźwigów i żurawi, nie narzekają na brak zleceń. Reklama zewnętrzna w postaci wspomnianych billboardów czy pylonów, to najpopularniejszy sposób prezentowania produktów, usług, marek. Wielokrotnie mieliśmy okazję wspierać montaż pylonów reklamowych w pobliżu stacji benzynowych w województwie mazowieckim. Usługi dźwigowe związane z branżą reklamową należą do najczęściej realizowanych, tuż obok branży budowlanej.

  Idealne dźwigi do pracy

  Najlepszym modelem dźwigów samojezdnych do prac tego typu jest żuraw klasy 160 ton TEREX DEMAG AC160. Jego parametry techniczne i możliwości gwarantują najwyższą jakość prac. Na zdjęciu poniżej nasz żuraw samojezdny przy pracach montażowych pylonu reklamowego przy jednej ze stacji benzynowych w Warszawie.

  dźwigi samojezdne

  Wynajem dźwigów oferujemy nie tylko w Warszawie, ale również w takich miejscowościach jak: Otwock, Leszno, Ożarów Mazowiecki, Błonie, Góra Kalwaria, Mińsk Mazowiecki, Piaseczno i Pruszków. Zachęcamy do współpracy – nasze dźwigi są przygotowane do realizacji usług na bardzo wysokim poziomie, dokładnie tak by zapewnić pełne zadowolenie nawet najbardziej wymagających klientów.

  Zapraszamy do kontaktu! Z pewnością przygotujemy dla Państwa satysfakcjonujące warunki realizowania usług dźwigowych.