Przejdź do treści

Dźwigi i żurawie w grach i symulatorach?

  żurawie samochodowe

  Branża budowlana i sektor usług dźwigowych to, z racji profilu działalności firmy, nasze główne obszary zainteresowań. Naszej uwadze nie umknęła ciekawostka, którą chcielibyśmy się dziś z Państwem podzielić. Otóż na rynku pojawiła się zupełnie nowa gra na tablety i smartfony, w której można pobawić się żurawiami samochodowymi i dźwigami samojezdnymi prowadząc własną firmę budowlaną. To ciekawy pomysł na upominek dla dziecka, które marzy o tym, by w przyszłości zostać operatorem dźwigów i żurawi, ale również atrakcyjna propozycja dla pasjonatów, a nawet dla prawdziwych dźwigowych!

  Dźwigi w grze

  Maszyny budowlane od zawsze były wzorcem dla zabawek dla chłopców, bo który chłopiec nie lubi bawić się koparkami czy dźwigami? Gry i symulatory to nowy poziom i sposób na to, by choć trochę poczuć się jak operator dźwigu i żurawia, zmagający się z dużymi ciężarami. Oczywiście trzeba pamiętać, że gra to tylko gra, a w rzeczywistości praca dźwigowego wygląda trochę inaczej, ale zawsze jest to jakaś namiastka i rozrywkowe podejście do usług dźwigowych.

  Gra Construction Simulator 2 to produkt niemieckiego twórcy gier, który swoim klientom proponuje grę na smartfony i tablety, w której gracz może korzystać aż z 36 maszyn i urządzeń budowlanych. Do dyspozycji ma żurawie samojezdne, dźwigi samochodowe, żurawie wieżowe, ładowarki, koparki i wiele innych maszyn takich producentów jak np. Liebherr. Urządzenia są bardzo dobrze przedstawione, wyglądają niemal identycznie jak prawdziwe – to niewątpliwie największa zaleta symulatorów związanych z dźwigami i żurawiami.

  Stwórz własną firmę budowlaną

  Zadaniem gracza jest stworzenie silnej firmy budowlanej, która będzie liderem na rynku i potentatem w świecie nieruchomości. Zadania stawiane przed bohaterem gry to przede wszystkim rozwój firmy, budowa nowych hal i domów, modernizacja mostów kolejowych, budowa i modernizacja dróg czy transport maszyn i towarów. Do takich prac idealnie nadają się wspomniane żurawie samojezdne, dźwigi samochodowe, mobilne żurawie wieżowe i pozostałe maszyny, które bohater gry ma do dyspozycji.

  Gra jest ciekawym pomysłem na prezent dla dziecka, ale również coraz więcej dorosłych po nią sięga. Dźwigami i żurawiami w grze bawią się nawet… operatorzy dźwigów i żurawi, dla których praca jest pasją, a symulator jest kolejnym sposobem, by tę pasję realizować i rozwijać!

   

  żurawie samochodowe