Przejdź do treści

Wynajem ładowarek

Wynajem ładowarek teleskopowych

W naszej ofercie znajdą Państwo wynajem ładowarek teleskopowych, które mogą być wykorzystywane w przemyśle i w budownictwie. Zapewniamy również profesjonalną obsługę operatorską, dzięki której ładowarki sprawnie realizują stawiane przed nimi zadania. Wynajem ładowarek w Warszawie możliwy jest krótko i długoterminowo.

Nasze ładowarki teleskopowe to znakomite rozwiązanie nie tylko w budownictwie, ale także w branży przemysłowej, gdzie ładowarka świetnie sprawdzi się przy pracy na magazynach. Nie ma takich wyzwań, z którymi nasze urządzenia nie dałyby sobie rady.

Ładowarki teleskopowe mogą być wyposażone w dźwig (tzw. żurawik hydrauliczny), łyżkę, kosz osobowy do prac na wysokościach czy w widły. Proponujemy ładowarki do 17 m i do 4 ton udźwigu. Zapewniamy urządzenia znanych i renomowanych producentów, takich jak JCB, Dieci, Merlo i Manitou. W szczególności polecamy korzystanie z pracy ładowarek teleskopowych z koszem osobowym, a także ładowarek z widłami, dzięki którym prace magazynowe będą zdecydowanie łatwiejsze.

Zapewniamy niezawodne ładowarki teleskopowe w Warszawie, Pruszkowie i Piasecznie.